اجاره میز کنفرانسی یکی از ارکان های مهم جهت برپایی و برگذاری یک برنامه کنفرانس مهم کاری است. چه بسا که این میز های اداری می تواند نقطه عطفی برای پیشرفت کسب و کار شما باشد.

در این برهه زمانی، تقاضا برای اجاره تجهیزات سالن کنفرانس زیاد می باشد و همچنین تفاوت سلیقه در انتخاب میز و صندلی کنفرانس جدید نیز در تهران به همان اندازه بالا می رود. زیرا که افزایش رونق کسب و کارهای جدید در بازار که نیازمند شناسایی به بازارها هستند که خود می تواند فرصت های تجاری زیادی را برای صاحبین کسب و کار بوجود بیاورند. که با پیشرفت ها ی اکنون می توان با اجاره میز کنفرانسی روندی رو به رشد را تجربه کنید.

به عنوان مثال: می توانیم به قضیه دفاتر کار اشتراکی اشاره کنیم که خود به خود به دلیل تقاضای بازار کار بوجود آمدند، که این قضیه بیشتر باعث ایجاد و رونق اجاره میز و صندلی کنفرانسی شد.

اجاره میز کنفرانسی در تهران :


یکی از نیازمندی های امروز اجاره میز کنفرانسی در تهران است که به دلیل اینکه کلانشهر و پایتخت است خود دارای پیچیدگی ها و سختی های مخصوص به خود است، زیرا که دارای طیف گسترده و وسیعی از تقاضا و البته با سلایق مختلف می باشد، البته ناگفته نماند که میزهای کنفرانس اجاره ای ما ساختاری منحصر به فرد دارند و قابل اجرا در مساحت ها و سالن ها با متراژهای متفاوت است. 

میز کنفرانس و همایش ما دارای ابعادی استاندارد و همچنین برای بحث حمل و نقل و ایاب و ذهاب، همه جوانب را درنظر گرفته ایم که در نهایت این جابجایی و چیدمان ها به سهولت و در کمترین زمان انجام گیرد.

میزکنفرانس ما معمولا طوری طراحی و برش داده شده اند که به هر سلیقه ای خوشایند و سازگار است و همچنین بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار خواهند داد، زیرا طوری چیدمان و دیزاین میشوند که هر بیننده ای را جذب پرستیژ کاری و اهمیت افرادی قرار می دهند که از آنها استفاده میکنند.

میز کنفرانسی 60 نفره :


اگر چنانچه تعداد مهمانهای شما زیاد باشد به طور مثال: اگر 60 نفر باشند، به طور قطع شما نیازمند اجاره میز کنفرانسی 60 نفره خواهید بود که در اینصورت کافی است که به شماره تلفن های داخل سایت مراجعه نمایید تا مسئول فنی و چیدمان شرکت شما را راهنمایی نماید.

 میز های جلسه ما طوری طراحی شده اند که هنگام چیدمان و اجرا در سالن به هیچ عنوان نیازمند استفاده از ماشین آلات برش و یا ایجاد سرو صدای ناخوشایند در حین اجرا نخواهند داشت.

اجاره میز جلسه 60 نفره نیز می توند یکی از اصولی ترین کارها برای برگزاری یک جلسه مهم کاری باشد زیرا که در کمترین زمان و با کمترین قیمت می توان به سرعت میز 60 نفره را چیدمان نمود و با بهترین شکل ممکن دیزاین کرد. 

در ضمن برای دیزاین و تزیین روی میزها شما بوسیله گل و گلدان رومیزی شیک بر روی هر میزکنفرانسی و فقط باچند شاخه گل ترجیحا سفید، یک فضای باکلاس و دلچسب را ایجاد نمایید. که در عکس های موجود در سایت قابل مشاهده هستند.

روش های کرایه میز کنفرانسی :


  1. شما قبل از اقدام به کرایه میز کنفرانسی باید حتما متراژ فضای مورد نظر را که برای اجرای برنامه کنفرانس خود که مدنظر دارید؛ را به مسئول چیدمان خود اعلام نمایید و هماهنگ باشید، تا بر اساس مساحت و متراژ شما اقدام به معرفی میزها به شما نماید تا ظاهری زیبا و متناسب را برای شما ایجاد کند.
  2. نمای کلی یک سالن کنفرانس در بدو ورود تاثیر بسیار زیادی در اعتبار از لحاظ اهمیت کاری شما در ذهن مهمانان خواهد داشت. پس هنگام اجاره میز کنفرانسی دقت داشته باشید که تجهیزات تمیز و نو بوده تا فضایی شیک و لاکچری و با اهمیت و به روز را برای میمانان تداعی نماید. 
  3. حتی شما می توانید رنگ چوب و یا حتی جنس میز را متناسب با دفتر خود سفارش و تهیه نمایید. شما با اهمیت دادن به جلسه کاری خود بصورت ناخودآگاه و اتوماتیک انرژی محیط خود را بالا میبرید و با نصب میز کنفرانسی شیک و جدید در اتاق کنفرانس خود، هاله ای اداری و سازمانی ایجاد خواهید کرد.

اهمیت رنت میز جلسه :


جدا از بحث کنفرانس شما شاید جلسه کاری مهمی پیش رو داشته باشید، که بطور قطع یکی از راهکارهایی که خیالتان را راحت می کند، اجاره میز جلسه است که شما حتما از مراکز و شرکت های برگزارکننده که میز و صندلی  دارند و سوابق و رزومه درخشانی دارند تهیه و کرایه نمایید. یکی از این گروه هایی دارای اعتبار هستند می توان به شرکت های رنتر hirenter اشاره نمود که سابقه درخشانی در زمینه کرایه ملزومات اداری و همچنین صندلی کنفرانس دارند.

بهر حال آنچه که در اینجا مورد بحث است، کاملا مشخص است که نوع چیدمان باید کاملا متناسب با جلسه و کنفرانس و هماهنگ شدن با فضای کاری شما کاملا مرتبط خواهد بود.

تجهیزات اداری مورد استفاده برای همایش و جلسه  :


  • اجاره میز و صندلی برای 70 نفر
  • اجاره میز جلسه
  • کرایه تجهیزات صوتی کنفرانسی
  • اجاره میز اداری
  • اجاره تجهیزات اتاق جلسه
  • اجاره میز و صندلی برای سالن کنفرانس
  • میز و صندلی اجاره ای

 ایا می توان بوسیله اجاره میز کنفرانسی هزینه ها را کاهش داد؟
 

به جرات می توان جواب مثبت را به این سوال داد زیرا که این پرسش به ذهن هر شنونده ای که برسد یقینا انتخاب او اجاره میز کنفرانسی اجاره ای خواهد بود از اینرو بهترین آنالیز برای دستیابی و تفهیم این جواب این است: ممکن که در هر جلسه تعداد مهمانهای شما متغیر باشند پس قطعا شما هر بار نمیتوانید یک میز گران قیمت را دور انداخت و بسته به تعداد دعوتین اقدام به کرایه میز جلسه و یا کنفرانس نمایید.
کاهش هزینه ها در این قضیه کاملا مشهود است و بر کسی پوشیده نخواهد بود چون در برخی شرکتها برخی از اقلام شیک پذیرایی نیز در کنار خدمات خود ارائه خواهند داد که این مسئله بسیار حائز اهمیت خواهد بود.