اجاره تجهیزات سالن کنفرانس یکی از ارکانهای مهم برای ایجاد یک فضای انعطاف پذیر و ایده آل جهت ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان در جلسه کنفرانس و همایش و سایر جلسات کاری است، شرکت ما می تواند طیف وسیعی از انواع وسایل پیشرفته مانند؛ پروژکتور، صفحه نمایشگر دیجیتال لمسی دی پی اس، ظروف پذیرایی، صندلی کنفرانس، میز کنفرانس، پرینتر، چاپگر، تابلو اعلانات، واکی تاکی و سایر اقلام را برای سالن شما پیش بینی کند، این وسایل جتی میتواند شامل گارسون و نیروی و تجهیزات پذیرایی نیز باشد که در نوع خود بهترین باشد.

از آنجایی که برنامه ریزی برای چنین کاری دارای اهمیت ویژه است؛ حتما باید یک روز قبل از شروع برنامه حتما باید تمامی ملزومات سالن چیدمان شده که شامل میز و صندلی و میروفون های رومیزی و حتی تزیینات روی میز  و تحویل سفارش دهنده گردد، تا اطمینان حاصل شود که وسیله و یا کالایی از قلم نیافتاده باشد و تمامی تجهیزات مورد نیاز سالن کنفرانسی را برآورده شود ویک برنامه کاری و بدون نقض را اجرا نمایید.

اجاره تجهیزات سالن کنفرانس و همایش در تهران :

انجام خدمات اداری با فناوری خوب و عالی و پیشرفته اغلب شامل؛ کرایه و اجاره تجهیزات سالن کنفرانس و یا همایش در تهران و یا کرج و حتی سایر کان شهرها هم می شود، که خود امری پیچیده است، که انجام این خدمات ما مستلزم همکاری دو جانبه خواهد بود. زیرا که شرکت ما در ایجاد یک فضای فناوری جدید و مدرن متمرکز می شود، و راه حل های فنی و به روزی را به کلیه مشتریان خود ارائه خواهیم داد. 
ما به طور قطع، در ارائه یک سالن کنفرانس با بالاترین کیفیت و فضایی لاکچری و خیره کننده بر اساس سلیقه و نوع جلسه کنفرانسی شما خواهیم بود، که رضایت مشتری در صدر همه گزینه های ما خواهد بود. ما می توانیم خدمات اداری و ملزومات اتاق کنفرانس شما را بالاترین کیفیت کاری را با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه نماییم. شما براحتی و با اطمینان خاطر یک جلسه و قرار کاری مهم را پیش ببرید.
 

اجاره میز و صندلی برای سالن کنفرانس:

از مهمترین عناصر برای شما به طور قطع اجاره میز و صندلی برای سالن کنفرانس خواهد بود، زیرا که کار ساده ای نیست جور کردن و نصب میز و چیدمان سالنها و …  پس ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که تیم حرفه ای ما تا آخرین لحظه برنامه کنار شما باشیم تا کنفرانس شما به بهترین نحو ممکن برگزار شود. این اجاره تجهیزات سالن کنفرانس بیشتر شامل موارد زیر است:
  1. اجاره میز کنفرانسی
  2. اجاره میز کنفرانسی
  3. اجاره ویدئوپروژکتور
  4. اجاره میکروفون کنفرانسی
  5. کرایه میز و صندلی کنفرانس
  6. باند و بلندگو اجاره ای
  7. اجاره پرینتر و چاپگر
  8. کرایه کولر گازی و پنکه

اجاره میکروفون کنفرانسی برای سالن جلسه :

اجاره میکروفون کنفرانسی برای سالن جلسه بسیار ضروری میباشد، بدلیل اینکه اگر سالن شما پرجمعیت و یا تعداد میمانهای شرکت کننده در جلسه زیاد باشد، به اصطلاع عامیانه ممکن است که صدا به صدا نرسد و یک جلسه کاری ناتمام و بدون هیچ سودی را برگزار کرده باشید، پس هنگام اجاره تجهیزات سالن کنفرانس دقت لازم را داشته باشید تا این مورد از قلم نیافتد. زیرا که تقریبا هیچ چیز بدتر از این نیست که در یک جلسه کنفرانس صدای شرکت کنندگان قطع و وصل شود. 
میکروفون ها حتما باید قبل از جلسه تست شوند که حین برگزاری کنفرانس هیچگونه مشکلی پیش نیاید، تا بهترین نتیجه را از زحماتی که برای اهدافی که از برگزاری کنفرانس خود متحمل شده اید را بگیرید. این میکروفون های مخصوص کنفرانس، به تنهایی هیچ کاری از پیش نخواهند برد مگر اینکه به ترانس و میکسر و همچنین باندها متصل باشند؛ تا یک فضای عاری از خط و خش صدا را برای محیطی که نیازمند توجه و دقت در مورد یک موضوع مهم است را فراهم نماید.
 

اجاره تجهیزات اتاق جلسه : 

اجاره تجهیزات اتاق جلسه را هنگامی در نظر بگیرید که موضوع کنفرانس و جلسه شما کاملا مشخص شده باشد، و به این دلیل است که باید تعداد دعوتین و حتی نوع پذیرایی؛ از صبحانه و نهار و یا شام باشد و بر اساس آن اقدام به اجاره تجهیزات سالن کنفرانس خود بگیرید. همانطور که اشاره شد، شما قبل از اجرای برنامه باید تمامی هماهنگی های لازم را برای داشتن بهترین ایده جهت داشتن این وسایل ضروری که در طول جلسه داشته باشی را با مسول چیدمان شرکت ما هماهنگ نمایید، تا بدون هیچ کم و کاستی کار کنفرانس برگزار شود.
اتاق جلسه باید به نحوی چیده شود که مهمترین فرد جلسه، یعنی ریاست جلسه و معاونین او در راس میز باشند و مابقی اعضای جلسه در طرفین و ردیف های بعدی باشند. در غیر اینصورت نظم جلسه حفظ نخواهد شد، زیرا که مدیریت جلسه باید به تمامی اعضاء و حاضرین در جلسه کنفرانس اشراف کامل داشته باشد. از این رو هنگام اجرای برنامه حتی ممکن است که نیازمند پخش تلاوت قران و یا سرود ملی نیز باشید، پس لازم به ذکر است این نکات را از قبل یاداشت نموده و به اطلاع اپراتور سیستم صوت برسانید، تا همه این مسائل را در نظر داشته باشد.