اجاره سیستم صوت کنفرنسی را می توان بعد از میز و صندلی سالن کنفرانس، قلب یک جلسه کاری مهم قلمداد نمود. زیرا که ارگانها با رشد فناوری صوتی تصویری به نسبت گذشته اشنایی بیشتری دارند. پس به طور قطع نیازمند خدمات صوتی و یا تصویری بشیتری هم هستند. قرار دادن و نصب میروفون های رومیزی و کنفرنس و همایش نیز خود نیازمند؛ پاورمیکسر، ترانس، اتصالات، کابل، باند و پایه و سایر اقلام میباشند تا بتوان یک سیستم جامع صوت و بصری را با کیفیت بالا را ارائه دهیم، تا یک محیط غنی و عالی را برای شما مشتریان تحویل دهیم.

اگر نیازمند یک سالن با وسایل صوتی یکپارچه و تاثیرگذار و کاملا حرفه ای هستید، ما میتوانیم توقعات شما را برآورده سازیم تا مهمانان و شرکت کنندگان در جلسه کنفرانس بتوانند با انگیزه و رغبت بیشتری صحبت و یا اظهار نظر نمایند. این قضیه خود به خود می تواند سطح بهره وری جلسه شما را افزایش دهد.

اجاره سیستم صوت کنفرانسی برای همایش : 

این را بدانید که اجاره سیستم صوت کنفرانسی جهت برگزاری همایش و جلسات، دارای مسائل فنی و پیچیدگی های مخصوص به خود است که در اینجا به آنها اشاره خواهیم نمود. اولا هنگام برگزاری کنفرانس و جلسه وجود یک تلفن در اتاق ضروری می باشد تا شما بتوانید در مواقع اضطراری با خارج از اتاق و سالن کنفرانس سریعا تماس بگیرید و در ارتباط باشید. حتما قبل از اجرای برنامه از اتصالات میکروفون ها مطمئن شوید، زیرا که این قضیه بسیار حائز اهمیت است و در زمان اجرای برنامه دیگر زمانی برای بررسی اتصالات نخواهد بود.
حتما سیستم صوتی را اجاره کنید که کل اتاق و یا سالن کنفرانس بتواند به آن گوش دهد،  برای کارآمدتر کردن سیستم صوتی جلسه حتما از یک اپراتور حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا برنامه به نحو احسن پیش برود، و هیچگونه خللی در اجرای برنامه بوجود نیاید.
 

اجاره میکروفون کنفرانسی :

اگر تعداد مهمانهای شما زیاد باشد، به طور قطع شما نیازمند اجاره میکروفون کنفرانسی خواهید بود، زیرا که صدا مهمترین عامل برای گفتگو و ایجاد تامل و حتی طرح مسئله ای است که هدف از برگزاری کنفرانس همایش بوده است. به شما توصیه می کنیم که قبل از اجرای برنامه کنفرانس خود، حتما از سالم بودن اجاره میکروفون جلسه مطمئن شوید و از مرکزی که اقدام به اجاره سیستم صوت کنفرانس نموده اید، این قضیه را بپرسید تا هیچ کس بخشهای مهم جلسه را از دست ندهد.
این نکته را یادآوری می کنیم که در حین اجرای برنامه سیستم صوت؛ یک پذیرایی کوچک مانند: سرو یک فنجان چای و یا قهوه را داشته باشید تا ضمن رفع خستگی مهمانان، تمرکز و هوشیاری آنها برای ادامه جلسه بیشتر شود. اگر تجهیزات سیستم صوتی شما ناکافی و یا ناکارآمد باشند، در نهایت جلسه شما بی ثمر خواهد بود.
 

اجاره باند فلشخور :

اجاره باند فلشخور نیز یکی از گزینه های مهم در اجرای برنامه هایی است که نیازمند یک سیستم صوتی حرفه ای است، زیرا که ممکن است در حین برنامه نیازمند پخش یک فایل صوتی باشید، پس فراموش نکنید در هنگام اجاره سیستم صوت کنفرانسی این مسئله را فراموش نکنید. ددر حققیقت می توان به این نکته اشاره نمود که در تمامی مراسمات و مجالس چه رسمی و چه غیر رسمی، اجاره باند فلش خور و یا ساده هیئتی جزو مهمترین گزینه هاست.
در اصل رسا بودن و کیفیت صدای پخش شده در سالن کنفرانس و یا حتی مراسم جشن ها، اولویت اصلی محسوب میگردد. بسیاری از این باندهای فلش خور و بلوتوث دار، قابلیت های زیادی برای برگزاری سیستم صوت دارند.
 

اجاره سیستم صوت کنفرانسی شامل :

  1.  اجاره سیستم صوت کفرانس 
  2.  اجاره باند فلشخور
  3. کرایه سیستم صوتی کنفرانس و جلسه
  4. باند بلوتوث دار اجاره ای
  5. اجاره میکروفون کنفرانسی
  6. اجاره میکروفون رومیزی
  7. کرایه میکروفن جلسه
  8. کرایه باند فلش خور